29 Mayıs 2012 10:08 PALABIYIK, ‘AYDOĞDU MAHALLESİ’ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

CHP Tekirdağ’ın yeni İl Başkanı Recep Palabıyık, Merkez İlçe Yönetimi’nin düzenlediği kahvaltılı toplantıda, Aydoğdu Mahallesi sakinleriyle bir araya geldi ve onların sorunlarını dinledi.
Halkımızın Sorunlarını, Yakından Takip Ediyoruz
Aydoğdu Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği ziyarette, vatandaşların sorunlarını birebir olarak dinleyen İl Başkanı Recep Palabıyık, toplantıda yaptığı konuşmada, “Vatandaşlarımız, yerel seçimlerde, oylarıyla CHP’yi, Tekirdağ’da iktidara taşıdılar.
Biz de Cumhuriyet Halk Partisi olarak vatandaşın sorunlarını yakından takip ediyoruz. Belediye Başkanımız ise yaptığı çalışmalarda, halkımızın güvenine layık olmak ve her türlü derdini çözmek için, Tekirdağ’ı daha da iyi yerlere getirmek için aralıksız çalışıyor.” dedi.
Halkın Sorunlarının Çözümü İçin CHP İktidarı Şart!
Yeni il yönetimi olarak yapılacak olan seçimlerde, hem yerelde hem de genelde CHP’yi iktidara taşımak için yorulmadan çalışacaklarını da söyleyen Palabıyık, “Halkımızın sorunlarının çözümü için CHP iktidarı şart!..” diye konuştu.
Bu Tarz Toplantıları Devamlı Olarak Düzenleyeceğiz
CHP Tekirdağ Merkez ilçe Yönetimi’ne, düzenledikleri kahvaltılı toplantı için teşekkür eden Palabıyık, sözlerini, “CHP’yi ve yaptığımız çalışmaları, vatandaşlarımıza anlatabilmek için bu tür toplantıların çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Parti üyelerimizle vatandaşlarımızı bir araya getiren bu tarz toplantıları devamlı olarak düzenleyeceğiz. Tekirdağlılar’ın sorunlarının çözümü için de elimizden gelen çabayı göstereceğiz.” diyerek noktaladı.
Kahvaltılı toplantıya; CHP Tekirdağ İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ile partililer ve Aydoğdu Mahallesi sakinleri katıldı.

Habertrak/Nermin Bahar

Yorum Yazın
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmamaktadır.Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.

İsim :

E-posta:

WebSite:

Goruntulu Haberler
YazarlarHalkin Nabzi - Anket
  Anket Sistemi Nasıl Olmuş ? - Ferhat DOĞAN
  Gayet Güzel
  İyi
  Normal
  İdare eder
  Kötü

Son Haberler